Něco o mě:

Nejsem trenér, který má dokonalou genetiku, vyhrál Olympiádu, nebo vystudoval Školu čar a kouzel v Bradavicích a jeho sláva z minulosti je tak velká, že bez ohledu na to, jaké jeho klienti budou mít výsledky, nebude mít o ně nouzi, přestože bude mít přemrštěné ceny.

Nejsem trenér, co zneužívá doping k tomu, aby vypadal lépe a následně učil své klienty na základě domněnek, tradicí a rad od zkušenějších a geneticky obdařených, případně dopingově vylepšených, namísto vědeckých výzkumů a vlastních zkušeností.

Nejsem ani trenér, co si nedávno udělal kurz a před jeho absolovováním nepřišel s posilovnou a závodním sportem do styku méně jak 8 let.

Nejsem ani trenér, který má výborné výsledky, může Vám pomoct, ale nevysvětlí Vám, proč to, či ono v tréninkovém, či výživovém plánu máte předepsáno a proč zrovna to, či ono funguje.

Nejsem ani trenér, co se odmalička specializoval čistě na kulturistiku a ostatní sporty a komplexní příprava a nadhled mu nic neříká.

Nejsem trenér, co když uvidí, že máš dobré výsledky a funkčně nastavený správný tréninkový a výživový plán, nebude hledat další možnosti, jak celý proces zlepšování urychlit a zefektivnit.

Nejsem ani trenér, který Tě bude chválit za tvé výsledky díky dobré genetice a dlouhé posilovací minulosti, když ví, že se můžeš posouvat výrazně rychleji, než jsi doposud okusil.

Nejsem trenér, který by respektoval někoho jen proto, že má sám výsledky, i když s hůře geneticky vybavenými klienty pracovat neumí.

Nejsem trenér, který když uvidí, že jeho klient má prachbídné genetické dispozice a špatné pohybové a stravovací návyky, tak Tě nechá ve štychu, protože ví, že s Tebou proměnu Před a Po jen těžko udělá.

Nejsem ani trenér, který ví úplně všechno, a když udělá chybu, tak ji nedokáže přijmout a poučit se z ní.

Jmenuji se Stanislav Paseka, je mi 23 let, aktuálně cvičím 10 let. Z toho jsem během těch 10 let hrál 7 závodně florbal například za TJ JM Chodov, kdy jsem se učil nejen o výživě a tréninku v posilovně, ale i o připravě na sezonu, vyladění psychiky a výkonu na konkrétní termín, optimalizaci regenerace při 2 a více fázových trénincích, prevenci zranění, práce s motivací a s psychologickými faktory ve sportu apod.

Na tréninku nejsem od toho, abych si vzal značkové oblečení, nageloval si vlasy, převzal od Tebe peníze a následně Ti počítal opakování, nechal Tě dělat předpažování, ukazoval Ti cviky na Bosu, doporučoval Ti sacharidové vlny apod.

Jsem tu od toho, abych Tě naučil základní anatomii těla prostřednictvím použití těch nejefektivnějších cviků na jednotlivé svalové partie.(Nikoli nejefektivnější cviky, o kterých se povídá, ale které jsou vědecky dokázány.)

Jsem tu od toho, abych Tě naučil se opět správně, bezbolestně a sebevědomě pohybovat, abych Tě naučil cvičit tak, že se tvé zdraví bude zlepšovat a ne, že si budeš tréninkem své zdraví ničit.

Jsem tu od toho, abych tvé svaly a celkový pohybový aparát posílil natolik, že v každodenním životě i ve sportu na té nejvyšší úrovni budeš maximálně chráněn před potenciálním zraněním pohybové aparátu.

Jsem tu od toho, abych Tě naučil základním, ale i výrazně pokročilým technikám, tréninkovým a výživovým principům tak, aby jsi svého cíle dosáhl v co nejkratším možném čase bez toho, aniž by jsi se následně trápil s jo-jo efekty, zraněními, vyhořením apod.

Jsem tu od toho, aby jsi konečně překonal vědomou, či nevědomou stagnaci, kdy jsi v prvních 3-5 letech posilovacího tréninku dělal znamenité pokroky, ale teď se tvé přírůstky pomalu zastavily.

Jsem tu od toho, abych Tě varoval, jaké dopady může mít ten, či onen tréninkový, či výživový přístup a abychom společnými silami nastavili a dále optimalizovali vše tak, aby jsi mohl mít dlouhodobě udržitelné výsledky v co nejkratším možném čase a cvičení Tě pokud možno i bavilo.

Jsem tu od toho, abych Ti pomohl osvojit si správné návyky během tréninkové jednotky a mimo ni tak, aby jsi se naučil zvládat fyzický a psychický stres tak, aby Ti nic nebránilo získat požadované výsledky. (Mimojiné stres a špatné ovládání psychologických faktorů může až 2x prodloužit regeneraci.)

Moje služby nejsou zadarmo, budeš se muset přemáhat a na té cestě určitou dobu vydržet, ale v případě že začneš, tak Ti můžu garantovat, že udělám absolutně všechno pro to, abych byl tvůj poslední trenér!!!

Čerpám:

Své znalosti opírám o relevantní zahraniční studie, 10 let zkušeností s posilováním a vícefázovým sportovním tréninkem na té nejvyšší úrovni, dále obohacených o 8 letou trenérskou praxi, s kterou jsem začal v 15 letech pro zábavu a následně se z ní stalo mé živobytí.

Mimo své zkušenosti a zkušenosti se svými klienty informace získávám prostřednictvím analýzy zahraničních studií, kdy informace čerpám z několika relevantních zdrojů najednou, dává-li mi informace smysl, aplikuji ji po dobu nejméně čtvrt roku na sobě a až následně posuzuji vhodnost jejího využití v tréninkové jednotce, či výživovém plánu svých klientů.

Něco o Tobě:

Budeš muset znovu najít své lepší já, ale pokud chceš výsledky místo keců, tak jsi tady správně!!!

Přestaň se už konečně vymlouvat, proč to nejde a nech si pomoct od někoho, kdo tu cestu vždycky najde!

Je úplně jedno, jestli bydlíš v luxusní posilovně, nebo ve stoce a nemáš žádné vybavení! Máš sen, touhu a 100% přístup? Pak čti dál!

Je úplně jedno, jak teď vypadáš a jak se cítíš. Jsem tady pro geneticky obdařené mutanty i naprosto běžné, či geneticky podprůměrné lidi.

Chceš výsledky, nebo necháš toho sráče v zrcadle, aby Ti předhodil další výmluvu, proč to nejde?

Jen si dej další koláček: Obezita –> Cukrovka, Srdeční onemocnění, Dýchací problémy, Nespavost, Snadnej terč, Nepohyblivost, Bolest kloubů, Impotence atd.

Anebo správně nastavené stravování bez extrémů, pohybová aktivita aspoň 3x týdně (do 30 minut) vedoucí k optimalizaci zdraví, kvalitnímu spánku, zdravé produkci hormonů?

Tak přestaň číst, začni se hýbat, a pak se ozvi!

Osobní spolupráce

Online spolupráce

 • Nabírání svalové hmoty
 • Redukce tuku (zpevnění)
 • Nabírání svalové hmoty a redukce tuku současně
 • Zvýšení pohyblivosti pohybového aparátu
 • Stabilizace kloubů, zefektivnění pohybových vzorců a návyků
 • Prevence zranění
 • Získání obecné kondice
 • Specializace na vytravalost, rychlostní vytravalost, koordinaci, výbušnost, rychlost
 • Příprava sportovců na sezonu
 • Zefektivnění regeneračních a zdravotních schopností
 • Zvýšení morálně volních vlastností
 • Zvýšení sebevědomí a znovuzískání schopnosti věřit v sebe sama a dotáhnout započnutou cestu do úspěšného konce
 • Vylazení sportovního výkonu
 • Posílení oslabených svalů