Radek (32 let) během naší spolupráce přibral na váze 8.3 kg (z 73,8kg na 82,1kg) , současně zhubl v pase o 6.5cm (z 87cm na 80.5cm) a zlepšil svoji sílu. 

Příklad zvýšení síly: V počátku spolupráce nebyl schopný přítáhnout se na hrazdě s tělesnou vahou 73.8kg ani jednou. Aktuálně se přítáhne 4x v úplném rozsahu a kontrolovnou negativní fází pohybu (propnutí paží ve spodní poloze, dotek hrudníku v horní poloze) s tělesnou vahou  82.1kg a 16.5kg na opasku, tedy o 24.8kg více, než na začátku. Video zde.

K Radkovým přednostem rozhodně patří nasazení v tréninku, kdy jde do všech sérií, pokud ho k nim dostanem, naplno.

Zároveň je třeba zdůraznit, že z hlediska výživy 🍔, 🍷 , spánku 🖥️ a pravidelnosti to Radek nehrotil a během naší proměny byl i měsíc, kdy vůbec necvičil, což se pochopitelně odrazilo na výsledcích. Na stranu druhou vždy aspoň 2x týdně přišel na 90 minut (obvykle chodil 3-4x 60 minut a jakž takž se držel pokynů ve výživovém plánu.

Celková proměna trvala kolem 8 měsíců

Porovnávací fotka ukazuje pokrok za 6 měsíců = 8 měsíc – 1 měsíc deficit – 1 měsíc necvičení)

První část z 8 měsíců jsme se soustředili primárně na budování svalové hmoty, kterou ukazuje porovnávačka, kdy Radek navážil až 84,9kg, tedy o více, než 11kg při stejné šířce pasu jako na začátku a následně na rekompozici postavy (současný náběr svalové hmoty a redukce tělesného tuku) , z něhož vznikla aktuální forma 82.1 kg a 80.5 cm v pase.

P.S. Omlouvám se zejména Radkovi, že jsem ho neinstruoval, aby na té poslední fotce (aktuální – dole) ještě zatnul ruce a další svaly, na stranu druhou věřím, že metrické údaje jako pas a váha společně s nárůstem síly přes rozhodně né optimální podmínky pro budování svalové hmoty a redukci tuku mluví za vše.

Tak snad to bereš s humorem.. haha..

Na stranu druhou věřím, že to není naposled, co Ti Radkovu formu přináším, protože Radkův další cíl je 95kg tělesné váhy (pochopitelně ne velkovýpras), tak uvidíme, co pro něj udělá, kdy ho dosáhne a až ho dosáhne, snad svolí a budeme Tě zase informovat.

Z výše zmíněných výsledků jasně vidíš, že když chceš, makáš a po většinu času máš dobrý přístup, můžeš mít kvalitní výsledky i s průměrnými genetickými předpoklady a životním stylem, kdy se nemusíš nutně omezovat a hrotit to. Stačí to nenechávat na zítra a začít dnes, stejně jako další klienti, kteří neotáleli.

Radkova odhadovaný genetický potenciál a maximální váha při 15% tělesného tuku.
Radkův odhadovaný naturální potenciál a maximální tělesná váha při 15% tělesného tuku