Zdar,

vítám tě u dalšího článku (videa – odkaz na rozhovor).

Délka článku: 2 minuty čtení

Cílem dnešního článku není obohatit tvé vzdělání v oblasti přeměny postavy a zdravého životního stylu, ale dát ti možnost inspirovat se od těch, kteří dokázali něco, po čem jiní pouze touží, ale neudělají první krok, neví jak na to, nebo nejsou schopni svou cestu dotáhnout do konce. Za konec považuji položení základního kamene, na který můžeš dále navazovat, a který díky budování správných návyků povede k trvalé změně, nikoli pouze zhubnout a skončit JOJO efektem.

Tohle je Láďa 23.12. v roce 2018.

Láďa si řekl, že takhle dál nemuže, a že se sebou něco udělá.

Začal SÁM pravidelně běhat a posilovat, stejně tak upravil jídelníček, což v kombinaci se zvýšenou fyzickou aktivitou vedlo k úbytku tělesné váhy.

13.3.2019 Ve 21:54 mi Láďa poslal vyplněný formulář pro optimalizaci výsledku s tím, že by rád svoje snažení zefektivnil a posunul se na další level.

Takhle vypadal 30.3.2019 na 1. společném tréninku.

Láďa není žádná výjímka, je mu 44 let, má rodinu, o kterou se musí starat, vysoce náročnou a zodpovědnou práci a nemá zdaleka optimální podmínky, ale dělá, co může.

Mohla být proměna rychlejší a efektivnější? Rozhodně!

Chceš i Ty získat garantované výsledky?

Co je ale klíčové, je fakt, že se jedná o trvalou změnu, nikoli pouze o rekordní proměnu, po které nabere vše zpátky, jak tomu často bývá.

Takhle vypadá teď 23.5.2019 po 7 týdnech spolupráce.

❌ REKORDNÍ PROMĚNA VS. ✅ TRVALÁ ZMĚNA

Vzhledem k tomu, že ke konci hubnoucího režimu se u Ládi zvyšovala orientace na jídlo (Což je zcela normální a přirozený jev, který se se snižujícím se % tělesného tuku a s narůstající dobou v kalorickém deficitu zvyšuje) , domluvili jsme se, že na nějakou dobu půjde do kalorického nadbytku tak, aby se mu orientace na jídlo postupně snížila, mohl si užít více kalorií (včera měl burger haha.. – IIFYM – odkaz na video) a mohl se současně soustředit na maximální budování svalové hmoty a síly při minimálním nárůstu tuku tak, aby veškerá jeho snaha nepřišla vniveč a nemusel jít zase do diety, pokud by kalorický nadbytek přehnal.

Chceš i Ty získat garantované výsledky?

Tímhle způsobem se může posunout zase na novou úroveň a až půjde příště do hubnoucího režimu, bude začínat na daleko nižším množství tělesného tuku a výrazně vyšším množství svalové hmoty, což v konečném důsledku povede opět k celkově lepším výsledkům a logicky nižšímu % tělesného tuku.

Minirozhovor s Láďou najdeš zde.