Haspeklo Petr – O 6kg lehčí za 5 týdnů!

  • Ubytek vahy: 6 kg
  • Ubytek v pase: 6-7,5 cm (bude upřesněno)

Petr zvolil komplexní měsíční spolupráci, kterou ještě o další měsíc prodloužil. Během ní cvičil 2-5x týdně doma a 1x týdně chodil cvičit ke mně do posilovny na osobní tréninky.

Petr je florbalista a posuďte sami, zda se mu bude bez 6 kg naprosto zbytečné a svaly, klouby, orgány a  srdce zatěžující hmoty hrát. Nebude tolik zatěžovat klouby, bude rychleji okysličovat sdrce, orgány a všechny svaly na těle, zásobit je efektivněji a rychleji živinami, pomůže tělu lépe využívat přijatou stravu, rychleji regenerovat po tréninku a sníží riziko zranění a všech nemocí a nepříjemností s nadváhou spjatých a především zlepší své výkony ve florbale, což je pro Petra klíčové.

Petr nejenže zpevnil svou postavu a zbavil se tuku. Naučil se svaly lépe vnímat, získal sílu, z které vychází i tolik ve florbale potřebné rychlost, vytrvalost, koordinace a stabilita, zefektivnil ekonomiku pohybů, posílením oslabených svalů snížil riziko jejich zranění, naučil se, jak správně tělo zásobit živinami před, během, po tréninku a v průběhu dne tak, aby optimalizoval regenerační schopnosti organismu a mohl tak po něm požadovat stále lepší a efektivnější výkony.

I ty se můžeš posouvat každý den dopředu, stačí chtít, začít a přestat, až svého cíle dosáhneš, né tehdy, když jsi unavený! Vykašli se na hodnocení výsledků, ale hodnoť svůj přístup:

Dal jsi dnes své maximum, nebo je něco, co můžeš zítra udělat lépe?