• Váhový úbýtek: 5.5 kg
  • Úbytek v pase: 8 cm

Jura zvolil komplexní měsíční spolupráci, kterou jsme započali 6 osobními tréninky.

Jura je florbalista a posuďte sami, zda se mu bude bez 5.5 kg naprosto zbytečné a svaly, klouby, orgány a  srdce zatěžující hmoty hrát. Nebude tolik zatěžovat klouby, bude rychleji okysličovat sdrce, orgány a všechny svaly na těle, zásobit je efektivněji a rychleji živinami, pomůže tělu lépe využívat přijatou stravu, rychleji regenerovat po tréninku a sníží riziko zranění a všech nemocí a nepříjemností s nadváhou spjatých a především zlepší své výkony ve florbale, což je pro Juru klíčové.

Jura nejenže zpevnil svou postavu a zbavil se tuku. Naučil se svaly lépe vnímat, získal sílu, z které vychází i tolik ve florbale potřebné rychlost, vytrvalost, výbušnost, koordinace a stabilita, zefektivnil ekonomiku pohybů, posílením oslabených svalů snížil riziko jejich zranění, naučil se, jak správně tělo zásobit živinami před, během, po tréninku a v průběhu dne tak, aby optimalizoval regenerační schopnosti organismu a mohl tak po něm požadovat stále lepší a efektivnější výkony.

I ty se můžeš posouvat každý den dopředu, stačí chtít, začít a přestat, až svého cíle dosáhneš, né tehdy, když jsi unavený! Vykašli se na hodnocení svých aktuálních výsledků, ale hodnoť svůj každodenní přístup!

Dal jsi dnes své maximum, nebo je něco, co můžeš zítra udělat lépe?